Ua / Ru / En

Житловий комплекс «Новопечерський двір»

Найменування об'єкту:
Житловий комплекс «Новопечерський двір»

м. Київ
Печерський р-н.
вул.Михайла Драгомирова, 2-а

Замовник:
Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів)

Девелопер:
ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»

Забудовник:
ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»

Початок робіт: IV квартал 2012року     Закінчення робіт: IV квартал 2014 року.

Сучасний будинок бізнес-класу затишно розташувався в історичному центрі столиці, всього в 10 хвилинах ходьби від м. Дружби Народів на вул. Драгомирова, 2А.

З вікон будинку відкривається гарний вид на Дніпро і Києво-Печерську Лавру, а неподалік знаходиться Ботанічний сад. У найближчій доступності працюють супермаркети, спортивно-оздоровчі та розважальні центри. На вулиці знаходяться три дитячих садки та школа, в районі відкриті дитячі розвиваючі центри і вузи. Будинок планується ввести в експлуатацію у ІV кварталі 2014 року. Для покупців діють зручні гнучкі умови. За подробицями звертайтеся в офіс продажів.Комплекс розташований у Печерському районі — найбільш сприятливому і екологічно безпечному місці Києва.

Поблизу відсутні шкідливі хімічні виробництва і створена туристично-рекреаційна зона з широкими зеленими зонами Ботанічного саду. Поблизу будинку Ви зможете виявити інфраструктуру для самих різних цілей і на будь-який смак — торгові центри, продуктові магазини, салони краси, лікарні, дитячі садки і школи, визначні пам’ятки і парки для сімейних прогулянок і занять спортом. Ми пропонуємо подивитися на життя в повному її обсязі. Оцінити сповна всі пріоритети запропоновані в нашому комплексі. Купуючи квартиру в нашому будинку, Ви купуєте не плоске зображення а об’ємний простір, виражене в якості, комфорті і престижі.

imgimgimgimgimgimgimgimg